Organisatie & Bestuur

De organisatie van De Laarman wordt volledig gerund door vrijwilligers. Niemand krijgt een financiële vergoeding voor werkzaamheden. 


Bestuur
Het bestuur van Stichting Sallands Landbouwmuseum De Laarman bestaat op dit moment uit 5 bestuurleden, een adviseur en een secretaresse.
Tijdens de nieuwbouw en reorganisatie van het museum wordt het bestuur geadviseerd vanuit een projectgroep.
 
Voorzitter
Vacature
Secretaris
Annie Hauptmeijer,  a.hauptmeijer@delaarman.nl  telefoon 06-10080593
Penningmeester
Hennie klein Koerkamp, penningmeester@delaarman.nl telefoon 06-28597537
Bestuurslid
Ceriel Fikken, cerielfikken@hotmail.com telefoon 06-29063611
Bestuurslid
Harrie Alferink, harrie.alferink@gmail.com telefoon 06-30841959
2e Penningmeester
Anton Alferink, antonalferink@hotmail.com telefoon 0572-301987
Adviseur
Herman Baack, herman-baack@zonnet.nl telefoon 06-23613832
Secretaresse
Gerda Luchtenberg, g.luchtenberg@delaarman.nl  telefoon 06-22833044